استیک ریبای
با قارچ اویستر

cooked food

700

کیلو کالری

10

زمان آماده سازی (دقیقه)

30

زمان پخت (دقیقه)

9

تعداد مواد اولیه

توضیحات

گاهی اوقات سرآشپز ها استیک های بینظیری با ساده ترین مواد درست میکنند. در این دستور پخت ما یک بشقاب از طعم های متنوع برای شما آماده میکنیم که ترکیبی از استیک گوساله با سیب زمینی برشته و خوشمزه، قارچ اویستر پخته، قارچ قهوه ای و پیاز است. عطر خنک رزماری و بوی چوب آن آخرین افزودنی این غذاست که باعث خاص شدن عطر این غذا میشود. این استیک میتواند در یک شب بهاری گرمای دل انگیزی به شام خانواده ببخشد!

مواد اولیه
  • گوشت استیک 150 گرم
  • قارچ اویستر 40 گرم
  • قارچ 25 گرم
  • سیب زمینی 170 گرم
  • رزماری 0.5 شاخه
  • پیاز 0.5 عدد
  • نمک 1 به مقدار لازم
  • فلفل سیاه 1 به مقدار لازم
  • روغن 1 به مقدار لازم
ingredients
طرز تهیه قدم به قدم

برای مشاهده دستور العمل پخت لازم است ابتدا وارد سایت شوید.

تازه با ما آشنا شدین؟
باعث افتخار ماست! فقط لطفاً اول ثبت نام کنید.

ثبت نام در ایزی‌پز

ثبت نام در ایزی‌پز کمتر از یک دقیقه از وقت ارزشمندتان را خواهد گرفت.

عضو ایزی‌پز هستید؟
برای مشاهده دستور پخت کافیه وارد بشین

ورود به ایزی‌پز

 

IntroBox

درباره ایزی‌پز:

ایزی‌پز هر چیزی که برای یک آشپزی ساده و سالم و سریع لازم دارید براتون می فرسته از دستورپخت‌های مرحله‌به‌مرحله گرفته تا مواد اولیه تازه این دستورپخت‌ها. (فعلاً این سرویس فقط در شهر تهران فعال است). منوی غذاهای ما هر هفته تغییر می‌کنه بنابراین شما می‌تونید در هر هفته یک غذای جدید با مواد تازه فصلی رو دریافت کنید و بپزید. شما به ما اجازه می‌دید تا با خرید مواد اولیه برای شما در وقت‌تون صرفه جویی کنید و غذاهایی جدید، با مواد تازه، قیمت مناسب‌تر از فروشگاه‌ها و بدون دورریز بپزید!

ما اسم سرویس‌مون رو «ایزی‌پز» گذاشتیم چون با داشتن دستور پخت و مواد اولیه، پختن غذاهای ما برای همه بسیار ساده است. تمرکز تیم ایزی‌پز، تهیه غذای سالم برای خانواده‌های ایرانی هست که به علت مشغله زیاد و درگیری‌های متفاوت، وقت زیادی برای آشپزی و پخت غذای سالم ندارند‌! ولی اینکه شما وقت کافی برای آشپزی یا خرید ندارید، دلیل مناسبی نیست که از نعمت استفاده از غذایی سالم و خوشمزه و حتی لذت آشپزی آسان بی‌بهره بشید!

ما معتقدیم که همیشه چیزهای جدید برای یادگیری در آشپزی هست، بنابراین ما منوی غذا هامون رو به شکلی تهیه می‌کنیم که شما بتونید با پختن اون‌ها تکنیک‌های جدید آشپزی رو با استفاده از مواد غذایی جدید تجربه کنید. بی‌صبرانه مشتاق آشپزی با شما هستیم.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما هر هفته دستور پخت های جدید و پیشنهادات و تخفیفات خاص ویژه اعضای خبرنامه را دریافت خواهید کرد.